Ekraniečių treniruotėje šurmuliavo vaikai

2014 06 25

Vieną birželio antradienį keliems ekraniečiams treniruotė prasidėjo šiek tiek anksčiau, nei įprastai. Į „Ekrano“ treniruočių aikštę atvyko būrys 7-13 metų vaikų, kurie vasarą leidžia sporto ir sveikatingumo klubo „Ir tau“ vasaros stovykloje.

Viena jos diena buvo skirta susipažinti su viena geriausių šalies futbolo komandų – Panevėžio „Ekranu“.

Susitikimo pradžioje vyriausiasis treneris Valdas Dambrauskas vaikams papasakojo apie futbolininkų režimą, kiek kartų ir kaip ilgai jie treniruojasi, kas yra svarbiausia, siekiant gero rezultato ir sėkmės.

Po neilgos įžangos apie futbolo klubą, fizinio rengimo treneris Leonardo da Silva Iparraguirre pakvietė į apšilimą prieš futbolo rungtynes.

Po keliolikos minučių vaikučiai jau buvo pasiruošę futbolo mačui kartu su ekraniečiais. Rungtynėse netrūko įvarčių, geros nuotaikos, emocijų, džiaugsmo, o pergalę 3:2 šventė mažieji svečiai.

Dar po futbolo vaikai neskubėjo skirtis su kamuoliais bei laukė pagrindinės komandos treniruotės. Daugiau nei dvi valandos kartu su ekraniečiais nei vienam neprailgo bei visi pažadėjo apsilankyti artimiausiose „Ekrano“ namų rungtynėse.

Mažųjų vizitas „Aukštaitijos“ stadione neapkarto: ekraniečiai pademonstravo gerą žaidimą su „Kruoja“ ir pirmą kartą šiame sezone 3:2 palaužė varžovus iš Pakruojo.

 

fkekranas.lt informacija

 


© SVIS.lt
Sprendimas: Condition Baltic Condition