Mažeikiuose praūžė trečią kartą organizuojama masinė futbolo šventė

2014 06 19

Praėjusį penktadienį asociacija „FK Atmosfera“ vėl dovanojo šventę rajono futbolo gerbėjams. Tai jau trečiasis šios organizacijos rengiamas vasariškas futbolo renginys. Šiemet jis išskirtinis tuo, kad organizuojant susibūrė visos rajono futbolo bendruomenės: asociacija „FK Atmosfera“, Mažeikių sporto mokykla, Mažeikių futbolo akademija ir Mažeikių futbolo klubas „Olimpo SC“.

Šiemet šventė sutapo su įsibėgėjančia visuotine futbolo karštine, nes išvakarėse Brazilijoje prasidėjo pasaulio futbolo čempionatas. Taigi mažeikiečiai turėjo puikią progą įsilieti į azartišką šio sporto žaidimą.

Šventės rengėjai pasirūpino, kad be jau įprastinių su futbolu susijusių estafečių ir rungčių renginyje būtų ir naujų atrakcijų. Naujai pasiūlyta pramoga „Storulių futbolas“ sulaukė didžiulio susirinkusiųjų susidomėjimo ir komandos taip entuziastingai būrėsi ir registravosi, kad paskutiniams netgi teko atsakyti.

Kaip ir kasmet šventės puošmena – masinis žongliravimas kamuoliu, kai visi esantys futbolo aikštėje vienu metu išmeta kamuolius ir pradeda žongliruoti (mušinėti) kamuoliu. Šiuo žaismingu momentu ant žaliosios vejos jaukiai ir smagiai jaučiasi ir jaunas ir senas, ir vyrai ir moterys, ir tas kuris mušinėjimus skaičiuoja vienetais ir tas kuris sugeba virš šimto. Įpusėjus šventei vyko jau tradiciniais tapusios pramogos: moterų futbolas bei tėvelių futbolo turnyras.

Darganotas oras nebuvo palankus šiai šventei, kurios metu buvo registruojami žongliruotojai kamuoliu. Šiai metais nepavyko pagerinti praėjusiais metais užsiregistravusiųjų žongliruotojų skaičiaus (praėjusiais metais užregistruota 320 dalyvių), tačiau jis vis tiek nemažas ir siekė 281.

Šis renginys - tai smagi pramoga futbolo bendruomenei: klubų auklėtiniams, jų tėveliams bei visiems rajono gyventojams norintiems smagiai, turiningai prisiliesti prie šio sporto.

Kaip sakė kalbinti šventės dalyviai stadione tvyro linksma, sportiška atmosfera, nes aikštė užpildyta įvairiausiomis pramogomis, estafetėmis, rungtimis. Atėję šventės dalyviai džiaugėsi, kad tokia šventė - nevienkartinis renginys, o tradicija, papildoma naujais, smagiais akcentais.

Šventės organizatoriai dėkingi šventės talkininkams: Lietuvos futbolo federacijai, prisidėjusiai prie šventės prizinio fondo formavimo, VšĮ Mažeikių „Versli karta“, registravusiems šventės dalyvius bei Viekšnių šokių kolektyvui „Šokių banga“ už atliktus šokius.

Sėkmingai pasirodžiusieji šventės rungtyse ir estafetėse apdovanoti statulėlėmis ir dovanomis, „Storulių futbolo“ prizininkai pasipuošė medaliais, moterų ir tėvelių futbolo dalyviai bei prizininkai taip pat nudžiuginti įvairiais prizais.


Estafečių ir rungčių prizininkai:

• 7 m baudiniai
1 vieta – Joris Šarpnickas
2 vieta – Nedas Vilkas
3 vieta – Armandas Jablonskis

• 9 m baudiniai
1 vieta – Gvidas Gineitis
2 vieta – Lukas Pučinskas
3 vieta – Jokūbas Januškevičius

• 11 m baudiniai
1 vieta – Mantas Kurapatkinas
2 vieta – Deividas Gineitis
3 vieta – Nedas Valantiejus

• Rungtis „Aš pataikiau į vartų devyniukę“
1 vieta – Karolis Bakys
2 vieta – Gintaras Ruinis
3 vieta – Rolandas Peleckis

• Rungtis „Pataikyk į šulinį“
1 vieta – Matas Vilimas
2 vieta - Sigitas Vilimas
3 vieta – Angelė Šlyžiuvienė

• Estafetė „Gyvatėlė“
1 vieta – Lukas Pučinskas
2 vieta – Edas Jankauskas
3 vieta – Ovidijus Ozolas

 

 

 

 

 


© SVIS.lt
Sprendimas: Condition Baltic Condition