Marijampolėje surengta futbolo stovykla Keturvalakių mokiniams

2014 06 16

Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai birželio 9-13 dienomis dalyvavo vaikų vasaros dieninėje stovykloje „Vasara su futboliuku", kuri skirta įgyvendinant vaikų socializacijos (prevencijos) programą. Šioje stovykloje dalyvavo mokiniai iš socialiai remtinų ir rizikos šeimų.

 

Stovyklos metu mokiniai turėjo galimybę sužaisti draugiškas futbolo rungtynes 11 prieš 11 su Lietuvos moterų A lygos komandą Jonavos KKSC „EOS-Aušra".

 

 

Antrąją dieną mokiniai lankėsi Marijampolės „Arvi" sporto komplekse, kur pabuvojo treniruočių aikštyne, pagrindiniame stadione, manieže. Susipažino su Marijampolės futbolo centro ir FK „Sūduva"  klubo komandų pasiekimais.

 

FK „Sūduva" klubo atstovas mokiniams papasakojo apie klubą ir įteikė prisiminimui žaidėjų korteles, plakatus. Dienos pabaigoje visi mokiniai stebėjo Lietuvos vyrų A lygos futbolo rungtynes tarp Marijampolės FK „Sūduva" ir Pakruojo „Kruojos" klubų.

 

Trečiąją dieną stovyklautojai aplankė Birštono sporto centro bazę, sužaidė draugišką futbolo turnyrą 5 prieš 5 su Birštono SC berniukų komanda, o po rungtynių mokinių laukė vandens pramogos sanatorijoje „Tulpė". Ketvirtąją dieną stovyklautojai svečiavosi Bartninkuose vykusiame draugiškame futbolo turnyre 7 prieš 7 ir laimėjo pirmąją vietą. Paskutinę stovyklos dieną mokiniai turėjo galimybę parodyti savo futbolo žinias viktorinoje „Linksmoji vasaros futbolo stovykla". Sumaniausias viktorinoje buvo Valdas Dembinskas, kuris buvo apdovanotas „Brazuca" futbolo kamuoliu, o visi dalyviai gavo Masinio futbolo asociacijos ir „Moterys už futbolą" įsteigtus prizus bei suvenyrus.

 

 

Stovyklos metu mokiniai turėjo galimybę ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo, fizinio aktyvumo, sveikos gyvensenos įgūdžius, tarpusavio pagalbos ir rūpybos nuostatas, mokėsi pritaikyti individualius gebėjimus socialiniame ir kultūriniame gyvenime.

 

Stovyklą organizavo socialinis pedagogas Martynas Karpavičius.

 

 


© SVIS.lt
Sprendimas: Condition Baltic Condition